Natalia / Dariusz

Długo szukaliśmy fotografa na ślub i wesele i widzieliśmy masę ofert. Zdjęcia Ilyi wyróżniają się na tle innych zdjęć fotografów - w dobrym znaczeniu. Piękne portrety, wyraźne kolory, na każdym zdjęciu widać emocje. Dlatego już po pierwszym spotkaniu i po obejrzeniu portfolio Ilyi wiedzialam, że dobrze wybralismy. Nie pomyliłam się. Fotograf, który swoją pracę robi na 100 %, zaangażowany, profesjonalista. Ilya jest bardzo pomocny i od razu sie polubilismy. Dzięki temu czułam się komfortowo podczas robienia zdjęć. Zdjęcia otrzymaliśmy bardzo szybko - to kolejna sprawa,która wyróżnia Ilye spośród innych fotografów. Nie musieliśmy czekać wielu miesięcy na odbiór zdjęć. Otrzymaliśmy je w niecałe 2 tygodnie. Zdecydowanie polecam!

Patrycja / Rafal

Cudowny człowiek na właściwym miejscu. Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem fotografa to polecam z całego serca. Zdjęcia przepiękne, uchwycone momenty o których człowiek nie pamięta :) Co najważniejsze otrzymałam je po niecałych 2tyg! Fotgraf symatyczny, uśmiechnięty i pełen życia. Dziękuje jeszcze raz!

Aleksandra / Bartosz

Wcześniej byliśmy zadowoleni z przebiegu sesji - było bardzo miło, wesoło i bez stresu, a teraz jesteśmy jeszcze bardziej zadowoleni z efektu jaki wyszedł 😍Świetna robota! 👌 👏 Dziękujemy i na pewno będziemy polecać dalej! ;)

Katarzyna / Tomasz

Bardzo długo szukaliśmy fotografa na nasz ślub i wesele, jednak żaden nie spełniał naszych oczekiwań...aż nie trafiliśmy na Ilyę! :) Fotograf profesjonalny, pełen pasji i zamiłowania do tego co robi (nawet wskoczy do zimnej wody, żeby zrobić idealne zdjęcie), bardzo utalentowany i kreatywny :) Ma świetny kontakt z ludźmi i jest wyluzowany - dzięki temu pojęcie "stresu przed obiektywem" u Ilyi nie istnieje, a zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie. Same zdjęcia przepiękne, dopracowane w najmniejszym szczególe, my jak i nasi goście nie możemy się na nie napatrzeć :) Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać fotografa na nasz ślub i wesele wybralibyśmy tylko Ilyę! Fotograf wart każdej ceny :) Polecam w 100%! :)

Stanisław / Alesia

Bardzo dziękuję Ilii za ciężką pracę którą wykonał na naszym weselu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć. Ilia poprzez swój profesjonalizm wniósł dużo spokoju w nasz - z początku nerwowy - dzień:) Zdjęcia są żywe, autentyczne i bardzo dobrze oddają i przypominają nam i naszej rodzinie ślub i wesele. Mogę polecić Ilię każdemu, komu zależy na pięknej pamiątce ze ślubu.