Aleksandra & Tomasz

Podczas pierwszego spotkaniu z Ilyą, wiedzieliśmy, że to on będzie uczestniczył w naszym najważniejszym dniu. Jest człowiekiem z jednej strony ultra profesjonalnym, a z drugiej tak bardzo ciepłym i kochanym! Kiedy wszedł do mieszkania w dniu ślubu, od razu się wyluzowalismy i stres minął. Doskonale poprowadził nas przez pozowanie i ustawianie. Zdjęcia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania - jasne, piękne, pełne emocji i uczuć.. Cudowna pamiątka na cale życie ❤️ A rodzina nadal wspomina przemilego Pana Fotografa 😊 Dziękujemy jeszcze raz i czekamy na kolejną.okazje do współpracy!

Justyna & Karol

Jestem pewna, że nigdzie nie znajdziecie lepszego fotografa. Ilya nie tylko robi świetne zdjęcia,ale przede wszystkim to profesjonalista i wspaniały człowiek! Dziękuje jeszcze raz za wszystko :)

Daria

Highly recommend Oreshkov Photography! Had an amazing time working with him on my family photoshoot in Sopot. Ilya is a great photographer and an easy going person. We were running late and were a bit nervous about an upcoming photoset, but Ilya handled that situation as a professional and made the whole experience enjoyable and one to remember!

Inga & Artur

We would like to say a big thank you to Ilya for the amazing photos of our love story, he has managed to capture the emotion and atmosphere brilliantly by putting us at ease. We are so glad we chose him he is an exceptional photographer.
We had an amazing day and it was all captures beautifully by Ilya, who is very friendly and made us feel at ease. Ilya has a lot of wonderful, unique ideas. All you need to do is relax, enjoy your day and let him work his magic.

Marcin & Irmina

Polecamy z całego serca zdjęcia Ilyi i jego samego jako fotografa ślubnego:) Od początku zauroczył nas miłą atmosferą na spotkaniu i profesjonalizmem. Podczas ślubu i wesela był BARDZO pomocny i zaangażowany, cały czas robił zdjęcia, był skupiony na pracy, a jednocześnie pomagał nam ze wszystkim (jako osoba, która była już na wielu weselach :D ). Zdjęcia były do odbioru w bardzo szybkim czasie po ślubie i weselu – ok. 1,5 tygodnia. Wszystkie są piękne, a my i gości wyglądamy na nich cudnie :D Życzymy wielu sukcesów zawodowych i polecamy wspaniałego fotografa :D

Katarzyna & Jan

Piękne zdjęcia, szybko dostarczone a do tego przesympatyczny i profesjonalny fotograf. Dziękujemy ;)

Natalia & Dariusz

Długo szukaliśmy fotografa na ślub i wesele i widzieliśmy masę ofert. Zdjęcia Ilyi wyróżniają się na tle innych zdjęć fotografów - w dobrym znaczeniu. Piękne portrety, wyraźne kolory, na każdym zdjęciu widać emocje. Dlatego już po pierwszym spotkaniu i po obejrzeniu portfolio Ilyi wiedzialam, że dobrze wybralismy. Nie pomyliłam się. Fotograf, który swoją pracę robi na 100 %, zaangażowany, profesjonalista. Ilya jest bardzo pomocny i od razu sie polubilismy. Dzięki temu czułam się komfortowo podczas robienia zdjęć. Zdjęcia otrzymaliśmy bardzo szybko - to kolejna sprawa,która wyróżnia Ilye spośród innych fotografów. Nie musieliśmy czekać wielu miesięcy na odbiór zdjęć. Otrzymaliśmy je w niecałe 2 tygodnie. Zdecydowanie polecam!

Patrycja & Rafal

Cudowny człowiek na właściwym miejscu. Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem fotografa to polecam z całego serca. Zdjęcia przepiękne, uchwycone momenty o których człowiek nie pamięta :) Co najważniejsze otrzymałam je po niecałych 2tyg! Fotgraf symatyczny, uśmiechnięty i pełen życia. Dziękuje jeszcze raz!

Aleksandra & Bartosz

Wcześniej byliśmy zadowoleni z przebiegu sesji - było bardzo miło, wesoło i bez stresu, a teraz jesteśmy jeszcze bardziej zadowoleni z efektu jaki wyszedł ?Świetna robota! ? ? Dziękujemy i na pewno będziemy polecać dalej! ;)

Katarzyna & Tomasz

Bardzo długo szukaliśmy fotografa na nasz ślub i wesele, jednak żaden nie spełniał naszych oczekiwań...aż nie trafiliśmy na Ilyę! :) Fotograf profesjonalny, pełen pasji i zamiłowania do tego co robi (nawet wskoczy do zimnej wody, żeby zrobić idealne zdjęcie), bardzo utalentowany i kreatywny :) Ma świetny kontakt z ludźmi i jest wyluzowany - dzięki temu pojęcie "stresu przed obiektywem" u Ilyi nie istnieje, a zdjęcia wychodzą bardzo naturalnie. Same zdjęcia przepiękne, dopracowane w najmniejszym szczególe, my jak i nasi goście nie możemy się na nie napatrzeć :) Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać fotografa na nasz ślub i wesele wybralibyśmy tylko Ilyę! Fotograf wart każdej ceny :) Polecam w 100%! :)

Stanisław & Alesia

Bardzo dziękuję Ilii za ciężką pracę którą wykonał na naszym weselu. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć. Ilia poprzez swój profesjonalizm wniósł dużo spokoju w nasz - z początku nerwowy - dzień:) Zdjęcia są żywe, autentyczne i bardzo dobrze oddają i przypominają nam i naszej rodzinie ślub i wesele. Mogę polecić Ilię każdemu, komu zależy na pięknej pamiątce ze ślubu.